19 Oct
  • By Eldina Tinjic
  • Cause in

Pobjednički tim

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Almir Čehajić Batko, dr. stomatologije
Predsjednik udruženja
Mail: almir.cehajic@otvorenamreza.ba

Mersiha Slipić, dipl. iur.
Izvršni direktor
Mail: mersiha.slipic@otvorenamreza.ba

Alma Kapo
Direktor sektora za društveno-odgovorno poslovanje (CSR program)
Mai: alma.kapo@otvorenamreza.ba

Selma Susak, dipl.ecc.
Rukovodilac administrativno-finansijskog sektora
Mail: selma.susak@otvorenamreza.ba

Semira Begović
Generalni sekretar udruženja
Mail: semira.begovic@otvorenamreza.ba

Lejla Pilav, dipl. socijalni radnik
Rukovodilac specijaliziranog humanitarnog programa
Mail: lejla.pilav@otvorenamreza.ba

Eldina Tinjić
Glavni koordinator programa „Toulouse“
Mail: eldina.tinjic@otvorenamreza.ba

Senada Ustamujić, mag. pravnih nauka
Glavni koordinator programa “Toulouse” u Francuskoj
Mail: senada.ustamujic@otvorenamreza.ba

Mirela Silnović, mag. saobraćaja i komunikacija
Koordinator
Mail: mirela.silnovic@otvorenamreza.ba

Damjana Nikolić, mag. psihologije
Koordinator
Mail: damjana.nikolic@otvorenamreza.ba

Davor Gaj
Koordinator
Mail: davor.gaj@otvorenamreza.ba

Almin Maslo
Koordinator
Mail: almin.maslo@otvorenamreza.ba

Marijana Ušanović, mag. demokratije i ljudskih prava
Projekt menadžer
Mail: marijana.usanovic@otvorenamreza.ba

Ines Čengić, prof. sporta i tjelesnog odgoja
Projekt menadžer
Mail: ines.cengic@otvorenamreza.ba

Merima Topić-Avdić, dipl.iur.
Projekt menadžer
Mail: merima.topic@otvorenamreza.ba

Vernesa Krivca
Glavni koordinator „Radija OTVORENA MREŽA“
Mail: vernesa.krivca@otvorenamreza.ba

Darko Došlo
Glavni i odgovorni urednik „Radija OTVORENA MREŽA“
Mail: darko.doslo@otvorenamreza.ba

Slađana Subotić-Damjanović
Urednika/novinar „Radija OTVORENA MREŽA“
Mail: sladjana.suboticdamjanovic@otvorenamreza.ba

Danko Delibašić
Urednik/novinar „Radija OTVORENA MREŽA“
Mail:  danko.delibasic@otvorenamreza.ba

Adnan Peco
Kreativni direktor
Mail: adnan.peco@otvorenamreza.ba

Dejan Cvijanović
Kamerman
Mail: dejan.cvijanovic@otvorenamreza.ba

Elvir Hadžić
Voditelj ureda “OTVORENA MREŽA-Alma Hadžić” Bihać
Mail: bihac@otvorenamreza.ba

Sejad Burek
Voditelj ureda “OTVORENA MREŽA Jajce”

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.